
Прокладка ГБЦ BMW X5 (E70)/X6 (F16/F86) 10- (Ø85,00mm/1,20 mm) N55 B30 A 186.030 (ELRING)
4 710 ₴
- В наявності
- Код: EL186030
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ BMW X5 (E70)/X6 (F16/F86) 10- (Ø85,00mm/1,20mm) N55 B30 A
Оригінальні номери
PAYEN AH6420
FAI AutoParts HG1737
ELWIS ROYAL 15404
AJUSA 10196500
WILMINK GROUP WG1758202
BMW 11127599212
WILMINK GROUP WG1449769
WILMINK GROUP WG1245196
GLASER H4076200
WXQP 210947
JP GROUP 1419300400
GAZO GZA2605
BGA CH7560
VICTOR REINZ 613806000
ELWIS ROYAL 0015404
BMW 11 12 7 599 212
GLASER H40762-00
WILMINK GROUP WG1191140
CORECO 83403041
VICTOR REINZ 61-38060-00
WILMINK GROUP WG1704707
GAZO GZ-A2605
WILMINK GROUP WG2149259
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
PAYEN AH6420
FAI AutoParts HG1737
ELWIS ROYAL 15404
AJUSA 10196500
WILMINK GROUP WG1758202
BMW 11127599212
WILMINK GROUP WG1449769
WILMINK GROUP WG1245196
GLASER H4076200
WXQP 210947
JP GROUP 1419300400
GAZO GZA2605
BGA CH7560
VICTOR REINZ 613806000
ELWIS ROYAL 0015404
BMW 11 12 7 599 212
GLASER H40762-00
WILMINK GROUP WG1191140
CORECO 83403041
VICTOR REINZ 61-38060-00
WILMINK GROUP WG1704707
GAZO GZ-A2605
WILMINK GROUP WG2149259
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 186.030 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.12 мм |
| Товщина після затягування | 1.12 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 710 ₴


