
Сальник коленвала (передний) Hyundai Accent/Kia Ceed/Sportage 06- (26x37.5x6) 323.630 (ELRING)
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL323630
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Hyundai Accent/Kia Ceed/Sportage 06- (26x37.5x6)
Оригинальные номера
SKT 041305V
TOPRAN 820 587
Hyundai 21421-2B010
WILMINK GROUP WG2202519
Hyundai 214212B000
Hyundai 21421-2B030
SWAG 33 10 5300
GLASER P7773701
VICTOR REINZ 81-54068-00
ELWIS ROYAL 8432002
WILMINK GROUP WG1005055
FEBI 106998
FAI AutoParts OS2190
WILMINK GROUP WG2100041
Hyundai 214212B020
WILMINK GROUP WG2227694
PAYEN NA5489
WILMINK GROUP WG1250617
VICTOR REINZ 815406800
WILMINK GROUP WG1754319
WILMINK GROUP WG2219267
BGA OS7360
WILMINK GROUP WG1752027
SKT 041305-V
LYNXauto SO0280
Hyundai 214212B030
Hyundai 21421-2B020
CORTECO 49434499
TOPRAN 820587
Hyundai 21421-2B000
RED-LINE 44HY006
WILMINK GROUP WG1766489
Blue Print ADG06130
SWAG 33105300
LYNXauto SO-0280
Hyundai 214212B010
GLASER P77737-01
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
SKT 041305V
TOPRAN 820 587
Hyundai 21421-2B010
WILMINK GROUP WG2202519
Hyundai 214212B000
Hyundai 21421-2B030
SWAG 33 10 5300
GLASER P7773701
VICTOR REINZ 81-54068-00
ELWIS ROYAL 8432002
WILMINK GROUP WG1005055
FEBI 106998
FAI AutoParts OS2190
WILMINK GROUP WG2100041
Hyundai 214212B020
WILMINK GROUP WG2227694
PAYEN NA5489
WILMINK GROUP WG1250617
VICTOR REINZ 815406800
WILMINK GROUP WG1754319
WILMINK GROUP WG2219267
BGA OS7360
WILMINK GROUP WG1752027
SKT 041305-V
LYNXauto SO0280
Hyundai 214212B030
Hyundai 21421-2B020
CORTECO 49434499
TOPRAN 820587
Hyundai 21421-2B000
RED-LINE 44HY006
WILMINK GROUP WG1766489
Blue Print ADG06130
SWAG 33105300
LYNXauto SO-0280
Hyundai 214212B010
GLASER P77737-01
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 323.630 |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 37.5 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Soul, Elantra, Sportage, Accent i25, Carens, Cerato Koup, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Solaris, Rio, Tucson, i20, Veloster, I30, i40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴




