
Прокладка головки циліндра 019331 (ELRING)
3 711 ₴
- В наявності
- Код: EL019331
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1930042
IAP QUALITY PARTS 11817195
MOTIVE HGB9061
RED-LINE 34TO082
GAZO GZA1614
CORTECO 83403037
GLASER H40751-20
VICTOR REINZ 61-38110-20
GUARNITAUTO 102275-5253
WILMINK GROUP WG2149255
WILMINK GROUP WG2133610
WILMINK GROUP WG1147599
WILMINK GROUP WG1758369
WILMINK GROUP WG1449768
FAI AutoParts HG1757B
VICTOR REINZ 613811020
TOYOTA 11115-WA020-03
BMW 11 12 8 509 148
GLASER H4075120
GUARNITAUTO 1022755253
PAYEN AH8130
TOYOTA 11115WA02003
BMW 11128509148
GAZO GZ-A1614
BGA CH8545B
WILMINK GROUP WG2328889
WILMINK GROUP WG1704690
WILMINK GROUP WG2360849
WILMINK GROUP WG1245203
HERTH+BUSS J1252181
IAP QUALITY PARTS 118-17195
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1930042
IAP QUALITY PARTS 11817195
MOTIVE HGB9061
RED-LINE 34TO082
GAZO GZA1614
CORTECO 83403037
GLASER H40751-20
VICTOR REINZ 61-38110-20
GUARNITAUTO 102275-5253
WILMINK GROUP WG2149255
WILMINK GROUP WG2133610
WILMINK GROUP WG1147599
WILMINK GROUP WG1758369
WILMINK GROUP WG1449768
FAI AutoParts HG1757B
VICTOR REINZ 613811020
TOYOTA 11115-WA020-03
BMW 11 12 8 509 148
GLASER H4075120
GUARNITAUTO 1022755253
PAYEN AH8130
TOYOTA 11115WA02003
BMW 11128509148
GAZO GZ-A1614
BGA CH8545B
WILMINK GROUP WG2328889
WILMINK GROUP WG1704690
WILMINK GROUP WG2360849
WILMINK GROUP WG1245203
HERTH+BUSS J1252181
IAP QUALITY PARTS 118-17195
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 019.331 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.65 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
| Проекція поршня від | 1.03 мм |
| Проекція поршня до | 1.18 мм |
| Діаметр | 84.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Mini, Toyota, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, 3, RAV4, Avensis, Clubman |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 711 ₴


