Сальник коленвала (передний) Nissan Pathfinder 2.5 dCi/X-Trail 2.2 dCi 04- 902.980 (ELRING)
285 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL902980
Сальник коленвала (передний) Nissan Pathfinder 2.5 dCi/X-Trail 2.2 dCi 04- 902.980 (ELRING)В наявності
285 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Nissan Pathfinder 2.5 dCi/X-Trail 2.2 dCi 04-
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1250486
WILMINK GROUP WG1766187
CORTECO 49116369
NISSAN 13510-AW400
CORTECO 19037189B
NISSAN 13510-EB72A
GLASER P77594-01
RVI 5001869617
WILMINK GROUP WG1183237
VICTOR REINZ 81-53273-00
NISSAN 13510AW400
HONDA 91212-PAA-A01
NISSAN 13510EB72A
BGA OS1373
WILMINK GROUP WG1004978
RVI 50 01 869 617
GLASER P7759401
WILMINK GROUP WG2101900
WILMINK GROUP WG1163344
HONDA 91212-PAA-A02
PAYEN NA5242
HONDA 91212PAAA01
VICTOR REINZ 815327300
HONDA 91212PAAA02
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1250486
WILMINK GROUP WG1766187
CORTECO 49116369
NISSAN 13510-AW400
CORTECO 19037189B
NISSAN 13510-EB72A
GLASER P77594-01
RVI 5001869617
WILMINK GROUP WG1183237
VICTOR REINZ 81-53273-00
NISSAN 13510AW400
HONDA 91212-PAA-A01
NISSAN 13510EB72A
BGA OS1373
WILMINK GROUP WG1004978
RVI 50 01 869 617
GLASER P7759401
WILMINK GROUP WG2101900
WILMINK GROUP WG1163344
HONDA 91212-PAA-A02
PAYEN NA5242
HONDA 91212PAAA01
VICTOR REINZ 815327300
HONDA 91212PAAA02
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 902.980 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Rover, Nissan, Honda |
| Сумісність з моделлю | Cabstar, Odyssey, Prelude, Murano, Accord, Navara, Pathfinder, Shuttle, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴

