Сальник розподілвалу 505600 (ELRING)
413 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL505600
Сальник розподілвалу 505600 (ELRING)В наявності
413 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник розподілвалу
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 81-39634-00
WILMINK GROUP WG2135453
PAYEN NA5453
GLASER P7759301
WILMINK GROUP WG1250369
MOTIVE OS9054
WILMINK GROUP WG1779625
CITROËN 080733
FEBI 106294
WILMINK GROUP WG1004977
CORTECO 19036292B
WILMINK GROUP WG2034883
BGA OS8386
FAI AutoParts OS1443
WILMINK GROUP WG1225887
SKT 041265-FP
SKT 041265FP
WILMINK GROUP WG1193270
ELRING 505600
SWAG 62106294
WILMINK GROUP WG1009219
ELRING 505.600
WILMINK GROUP WG1754069
GLASER P77593-01
GUARNITAUTO 996009-6900
WILMINK GROUP WG1766571
GUARNITAUTO 9960096900
WILMINK GROUP WG2227507
VICTOR REINZ 813963400
AJUSA 15088300
CITROËN 0807.33
SWAG 62 10 6294
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 81-39634-00
WILMINK GROUP WG2135453
PAYEN NA5453
GLASER P7759301
WILMINK GROUP WG1250369
MOTIVE OS9054
WILMINK GROUP WG1779625
CITROËN 080733
FEBI 106294
WILMINK GROUP WG1004977
CORTECO 19036292B
WILMINK GROUP WG2034883
BGA OS8386
FAI AutoParts OS1443
WILMINK GROUP WG1225887
SKT 041265-FP
SKT 041265FP
WILMINK GROUP WG1193270
ELRING 505600
SWAG 62106294
WILMINK GROUP WG1009219
ELRING 505.600
WILMINK GROUP WG1754069
GLASER P77593-01
GUARNITAUTO 996009-6900
WILMINK GROUP WG1766571
GUARNITAUTO 9960096900
WILMINK GROUP WG2227507
VICTOR REINZ 813963400
AJUSA 15088300
CITROËN 0807.33
SWAG 62 10 6294
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 505.600 |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 1007, 307, 206, 207, C2, C3, C4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413 ₴

