Сальник коленвала (передний) Ford Transit 2.3 16V 06-14 (37x50x6) 649.250 (ELRING)
281 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL649250
Сальник коленвала (передний) Ford Transit 2.3 16V 06-14 (37x50x6) 649.250 (ELRING)В наявності
281 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Ford Transit 2.3 16V 06-14 (37x50x6)
Оригинальные номера
FORD CM5E6700AC
FORD CM5E-6700-AB
FORD 1 947 790
WILMINK GROUP WG1250414
VOLVO 31480426
VICTOR REINZ 81-42449-00
ZEKKERT DI3570
ELRING 023.631
WILMINK GROUP WG1751999
WILMINK GROUP WG1226635
VICTOR REINZ 814244900
CORTECO 20034565B
WILMINK GROUP WG1004801
FORD CM5E-6700-AC
WILMINK GROUP WG1945888
VICTOR REINZ 813555100
ELRING 023631
VOLVO 31370461
JAGUAR JDE31240
LAND ROVER LR043291
ZEKKERT DI-3570
FEBI 107668
VICTOR REINZ 81-35551-00
LAND ROVER LR083938
WILMINK GROUP WG1250246
FORD 9E5G6700AA
SWAG 83107668
JAGUAR JDE 31240
WILMINK GROUP WG1752045
WILMINK GROUP WG1087747
FORD 1947790
CORTECO 19036897B
WILMINK GROUP WG1809961
FAI AutoParts OS1078
WILMINK GROUP WG1183214
SWAG 83 10 7668
VOLVO 31 370 461
WILMINK GROUP WG2227814
JAGUAR C2Z31934
WILMINK GROUP WG1163616
WILMINK GROUP WG1705809
FORD CM5E6700AB
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
FORD CM5E6700AC
FORD CM5E-6700-AB
FORD 1 947 790
WILMINK GROUP WG1250414
VOLVO 31480426
VICTOR REINZ 81-42449-00
ZEKKERT DI3570
ELRING 023.631
WILMINK GROUP WG1751999
WILMINK GROUP WG1226635
VICTOR REINZ 814244900
CORTECO 20034565B
WILMINK GROUP WG1004801
FORD CM5E-6700-AC
WILMINK GROUP WG1945888
VICTOR REINZ 813555100
ELRING 023631
VOLVO 31370461
JAGUAR JDE31240
LAND ROVER LR043291
ZEKKERT DI-3570
FEBI 107668
VICTOR REINZ 81-35551-00
LAND ROVER LR083938
WILMINK GROUP WG1250246
FORD 9E5G6700AA
SWAG 83107668
JAGUAR JDE 31240
WILMINK GROUP WG1752045
WILMINK GROUP WG1087747
FORD 1947790
CORTECO 19036897B
WILMINK GROUP WG1809961
FAI AutoParts OS1078
WILMINK GROUP WG1183214
SWAG 83 10 7668
VOLVO 31 370 461
WILMINK GROUP WG2227814
JAGUAR C2Z31934
WILMINK GROUP WG1163616
WILMINK GROUP WG1705809
FORD CM5E6700AB
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 649.250 |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Volvo, Ford, Jaguar, Mazda |
| Сумісність з моделлю | XC60, 3, XF, XJ, TRIBUTE, C-Max, C30, Fiesta, Focus, Freelander, Himiko, Transit, Range Rover Evoque, Maverick, S-Max, S40, S60, V70, Mondeo, V50, S80, Discovery Sport, Mustang, MX-5, XE, CX-7, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281 ₴

