
Прокладка ГБЦ Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.2 THP 16- (0.82 mm) 650.050 (ELRING)
1 436 ₴
- В наявності
- Код: EL650050
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.2 THP 16- (0.82mm)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG2136156
PAYEN AH8250
CITROезіяN 9804617380
OPEL 3 639 918
GLASER H84881-00
WILMINK GROUP WG1929830
FAI AutoParts HG2303
WILMINK GROUP WG2149441
OPEL 3639918
CORTECO 83403231
GUARNITAUTO 1023345250
GLASER H8488100
WILMINK GROUP WG2297025
VICTOR REINZ 61-10179-00
WILMINK GROUP WG1957158
WILMINK GROUP WG1791248
WILMINK GROUP WG1705159
WILMINK GROUP WG2360860
VICTOR REINZ 611017900
CITROËN 98 046 173 80
GUARNITAUTO 102334-5250
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG2136156
PAYEN AH8250
CITROезіяN 9804617380
OPEL 3 639 918
GLASER H84881-00
WILMINK GROUP WG1929830
FAI AutoParts HG2303
WILMINK GROUP WG2149441
OPEL 3639918
CORTECO 83403231
GUARNITAUTO 1023345250
GLASER H8488100
WILMINK GROUP WG2297025
VICTOR REINZ 61-10179-00
WILMINK GROUP WG1957158
WILMINK GROUP WG1791248
WILMINK GROUP WG1705159
WILMINK GROUP WG2360860
VICTOR REINZ 611017900
CITROËN 98 046 173 80
GUARNITAUTO 102334-5250
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 650.050 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.82 мм |
| Товщина після затягування | 0.82 мм |
| Діаметр | 76.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, Crossland X / Crossland, 308, 208, Berlingo, C3, C4, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 436 ₴

