Прокладка ГБЦ MB E-class (W211/W212) 06- (R) 535.730 (ELRING)
2 991 ₴
- В наявності
- Код: EL535730
Прокладка ГБЦ MB E-class (W211/W212) 06- (R) 535.730 (ELRING)В наявності
2 991 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ MB E-class (W211/W212) 06- (R)
Оригінальні номери
MERCEDES 273 016 08 20
MERCEDES 273 016 16 20
GLASER H80761-00
MERCEDES 273 016 14 20
WILMINK GROUP WG1193468
MERCEDES 2730160820
WILMINK GROUP WG1244991
WILMINK GROUP WG1892508
MERCEDES A2730161420
CORTECO 415404P
MERCEDES A 273 016 16 20
MERCEDES A 273 016 08 20
MERCEDES A2730160820
WILMINK GROUP WG2286529
MERCEDES 2730161620
MERCEDES A 273 016 14 20
WXQP 112565
WILMINK GROUP WG1003953
VICTOR REINZ 61-36560-00
VICTOR REINZ 613656000
MERCEDES 2730161420
MERCEDES A2730161620
GLASER H8076100
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
MERCEDES 273 016 08 20
MERCEDES 273 016 16 20
GLASER H80761-00
MERCEDES 273 016 14 20
WILMINK GROUP WG1193468
MERCEDES 2730160820
WILMINK GROUP WG1244991
WILMINK GROUP WG1892508
MERCEDES A2730161420
CORTECO 415404P
MERCEDES A 273 016 16 20
MERCEDES A 273 016 08 20
MERCEDES A2730160820
WILMINK GROUP WG2286529
MERCEDES 2730161620
MERCEDES A 273 016 14 20
WXQP 112565
WILMINK GROUP WG1003953
VICTOR REINZ 61-36560-00
VICTOR REINZ 613656000
MERCEDES 2730161420
MERCEDES A2730161620
GLASER H8076100
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 535.730 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Права |
| Товщина | 0.77 мм |
| Товщина після затягування | 0.77 мм |
| Діаметр | 99 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, G-Class, R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 991 ₴

