
Сальник клапана (впуск/выпуск) Citroen C3/C4 Peugeot 208 12- 582.530 (ELRING)
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL582530
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск/выпуск) Citroen C3/C4 Peugeot 208 12-
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1779284
CITROËN 16 112 897 80
VICTOR REINZ 70-12155-00
WILMINK GROUP WG1791318
WILMINK GROUP WG1836700
VICTOR REINZ 701215500
CITROËN 1611510280
OPEL 3553388
GLASER P9329500
CITROËN 16 230 685 80
OPEL 3 553 388
CITROËN 1611289780
GLASER P93295-00
VICTOR REINZ 121215501
CITROËN 1623068580
OPEL 3645923
CITROËN 16 115 102 80
OPEL 3645957
VICTOR REINZ 12-12155-01
PAYEN PA6135
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1779284
CITROËN 16 112 897 80
VICTOR REINZ 70-12155-00
WILMINK GROUP WG1791318
WILMINK GROUP WG1836700
VICTOR REINZ 701215500
CITROËN 1611510280
OPEL 3553388
GLASER P9329500
CITROËN 16 230 685 80
OPEL 3 553 388
CITROËN 1611289780
GLASER P93295-00
VICTOR REINZ 121215501
CITROËN 1623068580
OPEL 3645923
CITROËN 16 115 102 80
OPEL 3645957
VICTOR REINZ 12-12155-01
PAYEN PA6135
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 582.530 |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 24.2 мм |
| Висота | 14 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 308, C3, C4, Partner, 208, Grandland / Grandland X, C-Elysee, Corsa, Grandland X, Crossland X / Crossland, 108, Berlingo, C1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴



