
Прокладка ГБЦ Ford Transit Connect 1.8 16 V 02-13 287.500 (ELRING)
2 624 ₴
- В наявності
- Код: EL287500
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Ford Transit Connect 1.8 16V 02-13
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG2047137
WILMINK GROUP WG1177530
WILMINK GROUP WG1003721
FORD XS7G6051BC
FORD 1308383
GUARNITAUTO 1025685250
WILMINK GROUP WG1244726
WILMINK GROUP WG1244718
FORD 1 308 383
VICTOR REINZ 613430500
FAI AutoParts HG1349
ELWIS ROYAL 0026519
ELWIS ROYAL 26519
VICTOR REINZ 61-34305-00
WILMINK GROUP WG1159626
WILMINK GROUP WG1003788
WILMINK GROUP WG1500679
WILMINK GROUP WG2047127
GUARNITAUTO 102568-5250
CORTECO 415024P
FORD XS7G 6051BC
WILMINK GROUP WG1159625
WILMINK GROUP WG1228107
WILMINK GROUP WG1929537
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG2047137
WILMINK GROUP WG1177530
WILMINK GROUP WG1003721
FORD XS7G6051BC
FORD 1308383
GUARNITAUTO 1025685250
WILMINK GROUP WG1244726
WILMINK GROUP WG1244718
FORD 1 308 383
VICTOR REINZ 613430500
FAI AutoParts HG1349
ELWIS ROYAL 0026519
ELWIS ROYAL 26519
VICTOR REINZ 61-34305-00
WILMINK GROUP WG1159626
WILMINK GROUP WG1003788
WILMINK GROUP WG1500679
WILMINK GROUP WG2047127
GUARNITAUTO 102568-5250
CORTECO 415024P
FORD XS7G 6051BC
WILMINK GROUP WG1159625
WILMINK GROUP WG1228107
WILMINK GROUP WG1929537
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 287.500 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.64 мм |
| Товщина після затягування | 0.64 мм |
| Діаметр | 81.6 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Mondeo, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 624 ₴


