Прокладка ГБЦ BMW 5 (F10)/7 (F01-F04)/X5 (F15/F85) 3.0D 10- (1.57mm) (2 метки) N57 D30, (M50d) 736.261
5 035 ₴
- В наявності
- Код: EL736261
Прокладка ГБЦ BMW 5 (F10)/7 (F01-F04)/X5 (F15/F85) 3.0D 10- (1.57mm) (2 метки) N57 D30, (M50d) 736.261В наявності
5 035 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ BMW 5 (F10)/7 (F01-F04)/X5 (F15/F85) 3.0D 10- (1.57mm) (2 мітки) N57 D30, (M50d)
Оригінальні номери
BMW 11 12 8 506 602
VICTOR REINZ 61-10193-10
WILMINK GROUP WG1194644
GLASER H8489410
GLASER H84894-10
BMW 11128506602
WILMINK GROUP WG2149248
WILMINK GROUP WG1791257
CORECO 83403030
VICTOR REINZ 611019310
WILMINK GROUP WG1449877
WILMINK GROUP WG1779226
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
BMW 11 12 8 506 602
VICTOR REINZ 61-10193-10
WILMINK GROUP WG1194644
GLASER H8489410
GLASER H84894-10
BMW 11128506602
WILMINK GROUP WG2149248
WILMINK GROUP WG1791257
CORECO 83403030
VICTOR REINZ 611019310
WILMINK GROUP WG1449877
WILMINK GROUP WG1779226
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 736.261 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.58 мм |
| Товщина після затягування | 1.58 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 035 ₴

