Прокладка ГБЦ Toyota Land Cruiser 4.0 02-10 (0.50 mm) (L) 430.780 (ELRING)
1 783 ₴
- В наявності
- Код: EL430780
Прокладка ГБЦ Toyota Land Cruiser 4.0 02-10 (0.50 mm) (L) 430.780 (ELRING)В наявності
1 783 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Toyota Land Cruiser 4.0 02-10 (0.50 mm) (L)
Оригінальні номери
LYNXauto SH0607
ELRING 430780
TOYOTA 11116-31010
TOYOTA 11116-31011
WILMINK GROUP WG2149479
CORTECO 83403275
WILMINK GROUP WG1704482
GLASER H4059000
WILMINK GROUP WG1245813
GLASER H40590-00
TOYOTA 1111631011
BGA CH9106
VICTOR REINZ 61-54055-00
ELRING 430.780
VICTOR REINZ 615405500
TOYOTA 1111631010
WILMINK GROUP WG1380300
LYNXauto SH-0607
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
LYNXauto SH0607
ELRING 430780
TOYOTA 11116-31010
TOYOTA 11116-31011
WILMINK GROUP WG2149479
CORTECO 83403275
WILMINK GROUP WG1704482
GLASER H4059000
WILMINK GROUP WG1245813
GLASER H40590-00
TOYOTA 1111631011
BGA CH9106
VICTOR REINZ 61-54055-00
ELRING 430.780
VICTOR REINZ 615405500
TOYOTA 1111631010
WILMINK GROUP WG1380300
LYNXauto SH-0607
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 430.780 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 0.5 мм |
| Товщина після затягування | 0.5 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Tundra, Land Cruiser, Prado, Tacoma, FJ Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 783 ₴

