
Сальник куліси кпп 279529 (ELRING)
97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL279529
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник куліси кпп
Оригинальные номера
CORTECO 12000444B
WILMINK GROUP WG1268086
AUDI 001 301 227 D
ELRING 279529
AUDI 001301227D
ELRING 279.529
VICTOR REINZ 81-15293-10
VICTOR REINZ 811529310
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
CORTECO 12000444B
WILMINK GROUP WG1268086
AUDI 001 301 227 D
ELRING 279529
AUDI 001301227D
ELRING 279.529
VICTOR REINZ 81-15293-10
VICTOR REINZ 811529310
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 279.529 |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Volkswagen, Audi, BMW, Seat |
| Сумісність з моделлю | 10, 100, Jetta, Passat, 80, Caddy, Polo, Lupo, Golf, Derby, Cordoba, Coupe, Scirocco, 1325, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴




