
Сальник клапана (впуск/выпуск) Renault Espace IV/Opel Vectra C 3.0D/3.2 91- 478.410 (ELRING)
126 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL478410
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск/выпуск) Renault Espace IV/Opel Vectra C 3.0D/3.2 91-
Оригинальные номера
DACIA 7701052903
SAAB 59 50 597
VICTOR REINZ 703620600
VICTOR REINZ 70-36206-00
GLASER P7681400
AJUSA 12022200
DACIA 77 01 052 903
OPEL 94 324 158
SAAB 5950597
OPEL 642535
OPEL 94324158
GLASER P76814-00
WILMINK GROUP WG1087282
WILMINK GROUP WG1245997
WILMINK GROUP WG1004694
OPEL 6 42 535
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
DACIA 7701052903
SAAB 59 50 597
VICTOR REINZ 703620600
VICTOR REINZ 70-36206-00
GLASER P7681400
AJUSA 12022200
DACIA 77 01 052 903
OPEL 94 324 158
SAAB 5950597
OPEL 642535
OPEL 94324158
GLASER P76814-00
WILMINK GROUP WG1087282
WILMINK GROUP WG1245997
WILMINK GROUP WG1004694
OPEL 6 42 535
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 478.410 |
| Внутрішній діаметр | 10.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 13.7 мм |
| Висота | 10.3 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu, Renault, Saab |
| Сумісність з моделлю | Espace, Signum, Frontera, Monterey, Trooper, 9-5, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴

