
Прокладка ГБЦ MB E-class (W212/W213) 2.0 (M274) 13- 724.612 (ELRING)
1 895 ₴
- В наявності
- Код: EL724612
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ MB E-class (W212/W213) 2.0 (M274) 13-
Оригінальні номери
NISSAN 11044-HG00D
WILMINK GROUP WG1245221
WILMINK GROUP WG1991640
WILMINK GROUP WG1929936
LYNXauto SH0995
MERCEDES 274 016 00 20
NISSAN 11044-2V70A
NISSAN 110442V70A
CORTECO 49425025
ELRING 724.612
WILMINK GROUP WG1751614
ELWIS ROYAL 0022007
HERTH+BUSS J1251167
MERCEDES A274 016 00 20
ELRING 724612
NISSAN 11044HG00D
WILMINK GROUP WG1704651
WILMINK GROUP WG1836782
MERCEDES A2740160020
ELWIS ROYAL 22007
WILMINK GROUP WG2055896
LYNXauto SH-0995
MERCEDES 2740160020
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
NISSAN 11044-HG00D
WILMINK GROUP WG1245221
WILMINK GROUP WG1991640
WILMINK GROUP WG1929936
LYNXauto SH0995
MERCEDES 274 016 00 20
NISSAN 11044-2V70A
NISSAN 110442V70A
CORTECO 49425025
ELRING 724.612
WILMINK GROUP WG1751614
ELWIS ROYAL 0022007
HERTH+BUSS J1251167
MERCEDES A274 016 00 20
ELRING 724612
NISSAN 11044HG00D
WILMINK GROUP WG1704651
WILMINK GROUP WG1836782
MERCEDES A2740160020
ELWIS ROYAL 22007
WILMINK GROUP WG2055896
LYNXauto SH-0995
MERCEDES 2740160020
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Corteco 49425025; ELRING 724612; Nissan 110442V70A |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 724.612 |
| Товщина | 0.85 мм |
| Товщина після затягування | 0.85 мм |
| Діаметр | 84.1 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | SLC, C-Class, GLC, Q50, Q60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴


