Прокладка ГБЦ BMW 3 (G20/G80/G28)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 17- (1 метка) (1.45mm) B57D30 875.280 (ELRING)
3 936 ₴
- В наявності
- Код: EL875280
Прокладка ГБЦ BMW 3 (G20/G80/G28)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 17- (1 метка) (1.45mm) B57D30 875.280 (ELRING)В наявності
3 936 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ BMW 3 (G20/G80/G28)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 17- (1 метка) (1.45mm) B57D30
Оригінальні номери
GLASER H8522500
WILMINK GROUP WG1103316
SWAG 10 91 4400
WILMINK GROUP WG2305250
WILMINK GROUP WG1435565
BMW 11 12 8 598 507
SWAG 10914400
BMW 11128598507
GLASER H85225-00
FEBI 14400
WILMINK GROUP WG1003593
WILMINK GROUP WG1758327
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GLASER H8522500
WILMINK GROUP WG1103316
SWAG 10 91 4400
WILMINK GROUP WG2305250
WILMINK GROUP WG1435565
BMW 11 12 8 598 507
SWAG 10914400
BMW 11128598507
GLASER H85225-00
FEBI 14400
WILMINK GROUP WG1003593
WILMINK GROUP WG1758327
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 875.280 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.45 мм |
| Товщина після затягування | 1.45 мм |
| Діаметр | 84.6 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 936 ₴

