Сальник коленвала (задний) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Iveco Daily III-V 3.0 HDI (90x120x13.65) 353.090
1 227 ₴
- В наявності
- Код: EL353090
Сальник коленвала (задний) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Iveco Daily III-V 3.0 HDI (90x120x13.65) 353.090В наявності
1 227 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Iveco Daily III-V 3.0 HDI (90x120x13.65)
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 813808900
CITROËN 0514.E3
GLASER P77459-01
WILMINK GROUP WG1223826
CITROËN 0514E3
AJUSA 15094400
VICTOR REINZ 81-38089-00
Diesel Technic 7.54118
WILMINK GROUP WG1754362
SKT 410500-V
CITROËN 0514E4
CITROËN 0514.E0
CITROËN 0514E0
GUARNITAUTO 993040-8900
IVECO 504180969
WILMINK GROUP WG2319459
WILMINK GROUP WG1004861
WILMINK GROUP WG2135443
WILMINK GROUP WG1752007
CORTECO 12019863B
WILMINK GROUP WG1993560
IVECO 504014232
BGA OS7333
GLASER P7745901
SKT 410500V
FAI AutoParts OS1628
GUARNITAUTO 9930408900
WILMINK GROUP WG1146155
CITROËN 0514.E4
Chrysler 68133295AA
Diesel Technic 754118
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 813808900
CITROËN 0514.E3
GLASER P77459-01
WILMINK GROUP WG1223826
CITROËN 0514E3
AJUSA 15094400
VICTOR REINZ 81-38089-00
Diesel Technic 7.54118
WILMINK GROUP WG1754362
SKT 410500-V
CITROËN 0514E4
CITROËN 0514.E0
CITROËN 0514E0
GUARNITAUTO 993040-8900
IVECO 504180969
WILMINK GROUP WG2319459
WILMINK GROUP WG1004861
WILMINK GROUP WG2135443
WILMINK GROUP WG1752007
CORTECO 12019863B
WILMINK GROUP WG1993560
IVECO 504014232
BGA OS7333
GLASER P7745901
SKT 410500V
FAI AutoParts OS1628
GUARNITAUTO 9930408900
WILMINK GROUP WG1146155
CITROËN 0514.E4
Chrysler 68133295AA
Diesel Technic 754118
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 353.090 |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Висота | 13.7 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Massif, Ducato, Jumper, Power Daily, Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 227 ₴

