Прокладка ГБЦ Skoda Octavia/Rapid/ VW Golf V/Passat 1.4-1.6 FSI (77.5mm) 497.810 (ELRING)
1 873 ₴
- В наявності
- Код: EL497810
Прокладка ГБЦ Skoda Octavia/Rapid/ VW Golf V/Passat 1.4-1.6 FSI (77.5mm) 497.810 (ELRING)В наявності
1 873 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Skoda Octavia/Rapid/ VW Golf V/Passat 1.4-1.6 FSI (77.5mm)
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 613428000
LYNXauto SH0732
AJUSA 10162900
AUDI 03C103383D
FAI AutoParts HG1452
GUARNITAUTO 1047835250
WILMINK GROUP WG1003854
VICTOR REINZ 61-34280-00
BGA CH0518
JP GROUP 1119308600
WILMINK GROUP WG1090911
ELRING 517.171
TOPRAN 111 134
GLASER H80622-00
WILMINK GROUP WG1087318
ELWIS ROYAL 0056002
GUARNITAUTO 104783-5250
ELRING 497810
WILMINK GROUP WG1929908
WILMINK GROUP WG1449318
PATRON PG2-0406
VIKA 11031053201
WILMINK GROUP WG1103404
WILMINK GROUP WG1756775
CORTECO 415007P
WILMINK GROUP WG2134044
GUARNITAUTO 1047833850
RIDEX 318G0296
ET EngineTeam TH0045
LYNXauto SH-0732
PATRON PG20406
TOPRAN 111134
WILMINK GROUP WG1929918
ELRING 517171
PAYEN AG8850
ELWIS ROYAL 56002
WILMINK GROUP WG2134043
GLASER H8062200
WILMINK GROUP WG1228098
ET EngineTeam TH0045BT
AUDI 03C 103 383 D
ELRING 497.810
GUARNITAUTO 104783-3850
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 613428000
LYNXauto SH0732
AJUSA 10162900
AUDI 03C103383D
FAI AutoParts HG1452
GUARNITAUTO 1047835250
WILMINK GROUP WG1003854
VICTOR REINZ 61-34280-00
BGA CH0518
JP GROUP 1119308600
WILMINK GROUP WG1090911
ELRING 517.171
TOPRAN 111 134
GLASER H80622-00
WILMINK GROUP WG1087318
ELWIS ROYAL 0056002
GUARNITAUTO 104783-5250
ELRING 497810
WILMINK GROUP WG1929908
WILMINK GROUP WG1449318
PATRON PG2-0406
VIKA 11031053201
WILMINK GROUP WG1103404
WILMINK GROUP WG1756775
CORTECO 415007P
WILMINK GROUP WG2134044
GUARNITAUTO 1047833850
RIDEX 318G0296
ET EngineTeam TH0045
LYNXauto SH-0732
PATRON PG20406
TOPRAN 111134
WILMINK GROUP WG1929918
ELRING 517171
PAYEN AG8850
ELWIS ROYAL 56002
WILMINK GROUP WG2134043
GLASER H8062200
WILMINK GROUP WG1228098
ET EngineTeam TH0045BT
AUDI 03C 103 383 D
ELRING 497.810
GUARNITAUTO 104783-3850
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 497.810 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.64 мм |
| Товщина після затягування | 0.64 мм |
| Діаметр | 77.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, Touran, Fabia, Jetta, Octavia, A3, Passat, Golf, Roomster, Eos, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 873 ₴

