
Прокладка головки циліндра 732110 (ELRING)
1 813 ₴
- В наявності
- Код: EL732110
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1194580
ELWIS ROYAL 56021
WILMINK GROUP WG2360851
AUDI 03L 103 383 BS
PATRON PG2-0270
WILMINK GROUP WG1704467
CORTECO 415591P
VICTOR REINZ 613636020
FAI AutoParts HG1663B
PAYEN AH8150
GUARNITAUTO 1042185253
WILMINK GROUP WG2134012
GUARNITAUTO 104218-5253
WILMINK GROUP WG1103505
WILMINK GROUP WG2133941
MOTIVE HGW9070
VIKA 11031775701
GLASER H4058220
PATRON PG20270
VICTOR REINZ 61-36360-20
AUDI 03L 103 383 L
AUDI 03L 103 383 CB
FAI AutoParts HG1662B
WILMINK GROUP WG1228594
ELWIS ROYAL 0056021
WILMINK GROUP WG1449755
BGA CH7504B
AUDI 03L103383CB
WILMINK GROUP WG2134011
GLASER H40582-20
AUDI 03L103383BS
AUDI 03L103383L
WILMINK GROUP WG1758169
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1194580
ELWIS ROYAL 56021
WILMINK GROUP WG2360851
AUDI 03L 103 383 BS
PATRON PG2-0270
WILMINK GROUP WG1704467
CORTECO 415591P
VICTOR REINZ 613636020
FAI AutoParts HG1663B
PAYEN AH8150
GUARNITAUTO 1042185253
WILMINK GROUP WG2134012
GUARNITAUTO 104218-5253
WILMINK GROUP WG1103505
WILMINK GROUP WG2133941
MOTIVE HGW9070
VIKA 11031775701
GLASER H4058220
PATRON PG20270
VICTOR REINZ 61-36360-20
AUDI 03L 103 383 L
AUDI 03L 103 383 CB
FAI AutoParts HG1662B
WILMINK GROUP WG1228594
ELWIS ROYAL 0056021
WILMINK GROUP WG1449755
BGA CH7504B
AUDI 03L103383CB
WILMINK GROUP WG2134011
GLASER H40582-20
AUDI 03L103383BS
AUDI 03L103383L
WILMINK GROUP WG1758169
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 732.110 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.71 мм |
| Товщина після затягування | 1.71 мм |
| Проекція поршня від | 1.11 мм |
| Проекція поршня до | 1.2 мм |
| Діаметр | 80.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Golf, Roomster, Altea, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 813 ₴


