
Прокладка ГБЦ Ford Transit 1.5TDCi 14- (1.35mm) 490.021 (ELRING)
1 569 ₴
- В наявності
- Код: EL490021
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Ford Transit 1.5TDCi 14- (1.35mm)
Оригинальные номера
FA1 EC2100907
VICTOR REINZ 613794520
WILMINK GROUP WG1757098
ELRING 490.021
WILMINK GROUP WG1380372
CORTECO 49425005
WILMINK GROUP WG1929815
BGA CH2329B
FAI AutoParts HG1655B
GUARNITAUTO 101537-5253
WILMINK GROUP WG2133560
FAI AutoParts HG1634B
CITROËN 9684553380
ELRING 490021
FORD 1703268
WILMINK GROUP WG1245183
WILMINK GROUP WG1751668
GLASER H40604-20
CITROËN 0209.HK
VICTOR REINZ 61-37945-20
FORD 1 703 268
FA1 EC2100-907
GLASER H4060420
WILMINK GROUP WG1704503
WILMINK GROUP WG2202326
WILMINK GROUP WG2055892
PAYEN AH7970
GUARNITAUTO 1015375253
CITROËN 0209HK
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
FA1 EC2100907
VICTOR REINZ 613794520
WILMINK GROUP WG1757098
ELRING 490.021
WILMINK GROUP WG1380372
CORTECO 49425005
WILMINK GROUP WG1929815
BGA CH2329B
FAI AutoParts HG1655B
GUARNITAUTO 101537-5253
WILMINK GROUP WG2133560
FAI AutoParts HG1634B
CITROËN 9684553380
ELRING 490021
FORD 1703268
WILMINK GROUP WG1245183
WILMINK GROUP WG1751668
GLASER H40604-20
CITROËN 0209.HK
VICTOR REINZ 61-37945-20
FORD 1 703 268
FA1 EC2100-907
GLASER H4060420
WILMINK GROUP WG1704503
WILMINK GROUP WG2202326
WILMINK GROUP WG2055892
PAYEN AH7970
GUARNITAUTO 1015375253
CITROËN 0209HK
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 490.021 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.35 мм |
| Товщина після затягування | 1.35 мм |
| Діаметр | 74.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Courier, Mondeo, 206, 207, 208, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C3, Fiesta, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 569 ₴


