Сальник коленвала (задний) BMW 3 (F30/F80)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 15- (90x104x8.5) B38/B46/B48/B5 586.550
641 ₴
- В наявності
- Код: EL586550
Сальник коленвала (задний) BMW 3 (F30/F80)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 15- (90x104x8.5) B38/B46/B48/B5 586.550В наявності
641 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) BMW 3 (F30/F80)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 15- (90x104x8.5) B38/B46/B48/B5
Оригинальные номера
FEBI 179856
Blue Print ADBP610194
BMW 11148664904
WILMINK GROUP WG2358177
WILMINK GROUP WG1705945
TOYOTA 90118-WA810
BMW 11 14 8 664 904
TOYOTA 90118WA384
WILMINK GROUP WG1903994
BMW 11 14 8 602 594
TOPRAN 503 582
FAI AutoParts OS2275
TOYOTA 90118WA810
GLASER P9329301
WILMINK GROUP WG1957606
WILMINK GROUP WG2330900
TOPRAN 503582
BMW 11148602594
SWAG 33110461
TOYOTA 90118-WA384
VICTOR REINZ 81-10448-00
WILMINK GROUP WG2100048
GLASER P93293-01
SWAG 33 11 0461
CORTECO 49453762
WILMINK GROUP WG1791477
VICTOR REINZ 811044800
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
FEBI 179856
Blue Print ADBP610194
BMW 11148664904
WILMINK GROUP WG2358177
WILMINK GROUP WG1705945
TOYOTA 90118-WA810
BMW 11 14 8 664 904
TOYOTA 90118WA384
WILMINK GROUP WG1903994
BMW 11 14 8 602 594
TOPRAN 503 582
FAI AutoParts OS2275
TOYOTA 90118WA810
GLASER P9329301
WILMINK GROUP WG1957606
WILMINK GROUP WG2330900
TOPRAN 503582
BMW 11148602594
SWAG 33110461
TOYOTA 90118-WA384
VICTOR REINZ 81-10448-00
WILMINK GROUP WG2100048
GLASER P93293-01
SWAG 33 11 0461
CORTECO 49453762
WILMINK GROUP WG1791477
VICTOR REINZ 811044800
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 586.550 |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Висота | 8.5 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, 3, 7-Series, i8, Z4, Clubman, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴

