Сальник коленвала (задний) Honda Accord/Pilot 3.0/3.5/3.7 98- (80x98x8) 478.920 (ELRING)
704 ₴
- В наявності
- Код: EL478920
Сальник коленвала (задний) Honda Accord/Pilot 3.0/3.5/3.7 98- (80x98x8) 478.920 (ELRING)В наявності
704 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) Honda Accord/Pilot 3.0/3.5/3.7 98- (80x98x8)
Оригинальные номера
HONDA 91214R70A01
WILMINK GROUP WG2170280
WILMINK GROUP WG1751965
HONDA 91214-RCA-A01
HONDA 91214RCAA01
HONDA 91214-R70-A01
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
HONDA 91214R70A01
WILMINK GROUP WG2170280
WILMINK GROUP WG1751965
HONDA 91214-RCA-A01
HONDA 91214RCAA01
HONDA 91214-R70-A01
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 478.920 |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | MDX, ZDX, Pilot, Odyssey, RDX, TL, Legend, Accord, RIDGELINE, RL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704 ₴

