
Сальник колінвалу 583050 (ELRING)
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL583050
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник колінвалу
Оригинальные номера
PAYEN NA5139
FAI AutoParts OS1136
MINI 11111485171
WILMINK GROUP WG1009208
OPEL 48 05 071
SKT 041263-V
STELLOX 34-00089-SX
SKT 041263V
GLASER P77331-01
Chrysler 4667198
WILMINK GROUP WG1250559
CHERY A15-BJ4667198
WILMINK GROUP WG1766168
OPEL 4805071
WILMINK GROUP WG2230622
BGA OS1345
STELLOX 3400089SX
VICTOR REINZ 813480500
Hyundai 21335-27000
WILMINK GROUP WG1004775
OPEL 96 440 222
WILMINK GROUP WG1193820
DAEWOO 96440222
TOPRAN 501152
TOPRAN 501 152
MINI 11 11 1 485 171
AJUSA 15059000
WILMINK GROUP WG1091107
FIAT 7089564
WILMINK GROUP WG1004932
VICTOR REINZ 81-34805-00
WILMINK GROUP WG1226038
VICTOR REINZ 81-53442-00
FEBI 177734
FIAT 7087879
WILMINK GROUP WG1250122
GLASER P7733101
Chrysler 04667198
CORTECO 19036883B
VICTOR REINZ 815344200
Chrysler 68295072AA
CHERY A15BJ4667198
Hyundai 2133527000
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
PAYEN NA5139
FAI AutoParts OS1136
MINI 11111485171
WILMINK GROUP WG1009208
OPEL 48 05 071
SKT 041263-V
STELLOX 34-00089-SX
SKT 041263V
GLASER P77331-01
Chrysler 4667198
WILMINK GROUP WG1250559
CHERY A15-BJ4667198
WILMINK GROUP WG1766168
OPEL 4805071
WILMINK GROUP WG2230622
BGA OS1345
STELLOX 3400089SX
VICTOR REINZ 813480500
Hyundai 21335-27000
WILMINK GROUP WG1004775
OPEL 96 440 222
WILMINK GROUP WG1193820
DAEWOO 96440222
TOPRAN 501152
TOPRAN 501 152
MINI 11 11 1 485 171
AJUSA 15059000
WILMINK GROUP WG1091107
FIAT 7089564
WILMINK GROUP WG1004932
VICTOR REINZ 81-34805-00
WILMINK GROUP WG1226038
VICTOR REINZ 81-53442-00
FEBI 177734
FIAT 7087879
WILMINK GROUP WG1250122
GLASER P7733101
Chrysler 04667198
CORTECO 19036883B
VICTOR REINZ 815344200
Chrysler 68295072AA
CHERY A15BJ4667198
Hyundai 2133527000
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 583.050 |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Plymouth, Opel, Dodge, Hyundai, Mini, Kia, Fiat, ГАЗ, Jeep, Chery, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Flagcloud, Sonata, Elantra, Sportage, Epica, Stratus, 500x, Lacetti, Voyager / Grand Voyager, Captiva, Caravan, Carens, Breeze, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Cherokee, Tipo, Magentis, Cirrus, Accent, Getz, Tucson, Matrix, Highway, Grandeur, Santa Fe, Cruze, I30, Sebring, Voyager, Neon, Volga Siber, Wrangler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



