
Прокладка ГБЦ Toyota Camry 3.5 06-17 (0.50mm) (L) 434.790 (ELRING)
1 844 ₴
- В наявності
- Код: EL434790
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Toyota Camry 3.5 06-17 (0.50mm) (L)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1704654
WILMINK GROUP WG1245856
TOYOTA 11116-0P020
TOYOTA 11116-31040
FAI AutoParts HG2221L
LYNXauto SH-0619
VICTOR REINZ 615425500
WILMINK GROUP WG1928554
TOYOTA 11116-31060
TOYOTA 111160P020
VICTOR REINZ 61-54255-00
TOYOTA 1111631040
LYNXauto SH0619
GLASER H4072200
WILMINK GROUP WG1380310
GLASER H40722-00
TOYOTA 1111631060
HERTH+BUSS J1252048
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1704654
WILMINK GROUP WG1245856
TOYOTA 11116-0P020
TOYOTA 11116-31040
FAI AutoParts HG2221L
LYNXauto SH-0619
VICTOR REINZ 615425500
WILMINK GROUP WG1928554
TOYOTA 11116-31060
TOYOTA 111160P020
VICTOR REINZ 61-54255-00
TOYOTA 1111631040
LYNXauto SH0619
GLASER H4072200
WILMINK GROUP WG1380310
GLASER H40722-00
TOYOTA 1111631060
HERTH+BUSS J1252048
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 434.790 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 0.5 мм |
| Товщина після затягування | 0.5 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, Alphard / Vellfire, IS, Aurion, Venza, Avalon, Camry, Exige, Highlander, Evora, Sienna, RX, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 844 ₴

