
Сальник клапана (випуск) Mazda 2/3/6/CX-3/CX-5 1.5/2.2D 12- 946.160 (ELRING)
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL946160
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (випуск) Mazda 2/3/6/CX-3/CX-5 1.5/2.2D 12-
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG2061580
Mazda SH09101F5
Mazda SH09-10-1F5
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG2061580
Mazda SH09101F5
Mazda SH09-10-1F5
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mazda |
| Кросс-номери | ELRING 946160; Mazda SH09101F5; WILMINK GROUP WG2061580 |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 13.6 мм |
| Висота | 13 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴



