
Сальник коленвала (передний) Renault Megane 2.0 CVT 09- (46x58x7) 023.530 (ELRING)
203 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL023530
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Renault Megane 2.0 CVT 09- (46x58x7)
Оригинальные номера
CORTECO 19035013B
FORD 1031034
WILMINK GROUP WG1190004
DACIA 7701065058
LYNXauto SO0010
AJUSA 15045100
NISSAN 135101KC1A
VICTOR REINZ 81-53284-00
WILMINK GROUP WG1163286
DACIA 13 51 00Z 400
DACIA 13 51 06N 200
WILMINK GROUP WG1225538
ELRING 023.530
NISSAN 13510-40F00
ELRING 023530
VICTOR REINZ 814127100
VICTOR REINZ 815328400
NISSAN 13510-6N200
CORTECO 19017094B
NISSAN 13510-1LA0A
NISSAN 13510-40F10
DACIA 8201093469
NISSAN 1351040F10
NISSAN 13510-1KC1A
VICTOR REINZ 81-41271-00
FORD 97MF 6K292AA
DACIA 82 01 093 469
DACIA 77 01 065 058
NISSAN 135101LA0A
FORD 97MF6K292AA
FORD 1 031 034
LYNXauto SO-0010
DACIA 135100Z400
FAI AutoParts OS106
NISSAN 13510-0Z400
NISSAN 1351040F00
DACIA 135106N200
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
CORTECO 19035013B
FORD 1031034
WILMINK GROUP WG1190004
DACIA 7701065058
LYNXauto SO0010
AJUSA 15045100
NISSAN 135101KC1A
VICTOR REINZ 81-53284-00
WILMINK GROUP WG1163286
DACIA 13 51 00Z 400
DACIA 13 51 06N 200
WILMINK GROUP WG1225538
ELRING 023.530
NISSAN 13510-40F00
ELRING 023530
VICTOR REINZ 814127100
VICTOR REINZ 815328400
NISSAN 13510-6N200
CORTECO 19017094B
NISSAN 13510-1LA0A
NISSAN 13510-40F10
DACIA 8201093469
NISSAN 1351040F10
NISSAN 13510-1KC1A
VICTOR REINZ 81-41271-00
FORD 97MF 6K292AA
DACIA 82 01 093 469
DACIA 77 01 065 058
NISSAN 135101LA0A
FORD 97MF6K292AA
FORD 1 031 034
LYNXauto SO-0010
DACIA 135100Z400
FAI AutoParts OS106
NISSAN 13510-0Z400
NISSAN 1351040F00
DACIA 135106N200
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 023.530 |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Infiniti, Ford, Samsung |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Silvia, SM5, Juke, Koleos, Patrol, Espace, Sunny, QX56, Laguna, Primera, QX60, Pulsar, Puma, Teana, Qashqai, Pick Up, Terrano, Tiida, Prairie, 200SX, G20, Clio, Maverick, QX80, Megane, Almera, Sentra, 100NX, Vanette, Murano, Scenic, Navara, Fluence, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴


