Прокладка ГБЦ Audi A4/A5/A6/Q5 18- (3 мітки) (1.71mm) 252.760 (ELRING)
1 831 ₴
- В наявності
- Код: EL252760
Прокладка ГБЦ Audi A4/A5/A6/Q5 18- (3 мітки) (1.71mm) 252.760 (ELRING)В наявності
1 831 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Audi A4/A5/A6/Q5 18- (3 мітки) (1.71mm)
Оригінальні номери
GLASER H85082-20
VICTOR REINZ 61-10181-20
WILMINK GROUP WG2189107
VICTOR REINZ 611018120
GLASER H8508220
AUDI 05L 103 383 AE
AUDI 05L103383AE
WILMINK GROUP WG2175657
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GLASER H85082-20
VICTOR REINZ 61-10181-20
WILMINK GROUP WG2189107
VICTOR REINZ 611018120
GLASER H8508220
AUDI 05L 103 383 AE
AUDI 05L103383AE
WILMINK GROUP WG2175657
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 252.760 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.71 мм |
| Товщина після затягування | 1.71 мм |
| Діаметр | 82 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 831 ₴

