Сальник коленвала (задний) Toyota Corolla/Prius/Yaris 02- (75x107x8) 575.450 (ELRING)
769 ₴
- В наявності
- Код: EL575450
Сальник коленвала (задний) Toyota Corolla/Prius/Yaris 02- (75x107x8) 575.450 (ELRING)В наявності
769 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) Toyota Corolla/Prius/Yaris 02- (75x107x8)
Оригинальные номера
TOYOTA 9008031094
SWAG 11 10 6926
TOYOTA 9031175016
AKRON-MALÒ 1034PRSF
VICTOR REINZ 815331300
SKT 410496-V
BMW 11147790960
WILMINK GROUP WG1004831
Blue Print ADT36143
FEBI 106926
WILMINK GROUP WG1766116
TOYOTA 9031175015
WILMINK GROUP WG1250516
GLASER P7741401
TOYOTA 9031175019
VICTOR REINZ 81-53313-00
TOYOTA 90311-75022
TOYOTA 90311-75015
WILMINK GROUP WG2222869
WILMINK GROUP WG2227680
WILMINK GROUP WG1193756
PAYEN NA5088
TOYOTA 9031175022
TOYOTA 9031175018
CORTECO 19026734B
GLASER P77414-01
WILMINK GROUP WG1163423
BGA OS0372
FAI AutoParts OS1841
TOYOTA 90311-75018
TOYOTA 90311-75016
TOYOTA 90080-31094
WILMINK GROUP WG1224599
TOYOTA 90311-75019
SKT 410496V
SWAG 11106926
BMW 11 14 7 790 960
WILMINK GROUP WG1932714
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
TOYOTA 9008031094
SWAG 11 10 6926
TOYOTA 9031175016
AKRON-MALÒ 1034PRSF
VICTOR REINZ 815331300
SKT 410496-V
BMW 11147790960
WILMINK GROUP WG1004831
Blue Print ADT36143
FEBI 106926
WILMINK GROUP WG1766116
TOYOTA 9031175015
WILMINK GROUP WG1250516
GLASER P7741401
TOYOTA 9031175019
VICTOR REINZ 81-53313-00
TOYOTA 90311-75022
TOYOTA 90311-75015
WILMINK GROUP WG2222869
WILMINK GROUP WG2227680
WILMINK GROUP WG1193756
PAYEN NA5088
TOYOTA 9031175022
TOYOTA 9031175018
CORTECO 19026734B
GLASER P77414-01
WILMINK GROUP WG1163423
BGA OS0372
FAI AutoParts OS1841
TOYOTA 90311-75018
TOYOTA 90311-75016
TOYOTA 90080-31094
WILMINK GROUP WG1224599
TOYOTA 90311-75019
SKT 410496V
SWAG 11106926
BMW 11 14 7 790 960
WILMINK GROUP WG1932714
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 575.450 |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 107 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Toyota, Audi, Subaru, Mini |
| Сумісність з моделлю | IQ, Voleex C10, Corolla, Auris, Haval M2, Prius, A4, Trezia, Haval 6, Yaris, Yaris Verso, Haval M4 / M4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴

