
Прокладка головки циліндра 227830 (ELRING)
2 001 ₴
- В наявності
- Код: EL227830
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
GAZO GZ-A2785
PAYEN AG9880
WILMINK GROUP WG1084027
VICTOR REINZ 61-53415-10
WILMINK GROUP WG1177886
WILMINK GROUP WG1103674
WILMINK GROUP WG1756854
WILMINK GROUP WG1009107
GLASER H1107210
WILMINK GROUP WG2133563
WILMINK GROUP WG2335690
WILMINK GROUP WG1930226
WILMINK GROUP WG1930227
WILMINK GROUP WG2133564
WILMINK GROUP WG1002890
NE 5253050200
HERTH+BUSS J1250550
WILMINK GROUP WG1191417
CORTECO 415170P
NE 5253050000
GUARNITAUTO 101623-5252
WILMINK GROUP WG1084028
GLASER H11072-10
WILMINK GROUP WG1002468
WILMINK GROUP WG1009108
VICTOR REINZ 615341510
KIA 223114A000
BGA CH0584A
GUARNITAUTO 1016235252
WILMINK GROUP WG1103675
KIA 22311-4A000
GAZO GZA2785
WILMINK GROUP WG1177885
WILMINK GROUP WG1836627
WILMINK GROUP WG2335691
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GAZO GZ-A2785
PAYEN AG9880
WILMINK GROUP WG1084027
VICTOR REINZ 61-53415-10
WILMINK GROUP WG1177886
WILMINK GROUP WG1103674
WILMINK GROUP WG1756854
WILMINK GROUP WG1009107
GLASER H1107210
WILMINK GROUP WG2133563
WILMINK GROUP WG2335690
WILMINK GROUP WG1930226
WILMINK GROUP WG1930227
WILMINK GROUP WG2133564
WILMINK GROUP WG1002890
NE 5253050200
HERTH+BUSS J1250550
WILMINK GROUP WG1191417
CORTECO 415170P
NE 5253050000
GUARNITAUTO 101623-5252
WILMINK GROUP WG1084028
GLASER H11072-10
WILMINK GROUP WG1002468
WILMINK GROUP WG1009108
VICTOR REINZ 615341510
KIA 223114A000
BGA CH0584A
GUARNITAUTO 1016235252
WILMINK GROUP WG1103675
KIA 22311-4A000
GAZO GZA2785
WILMINK GROUP WG1177885
WILMINK GROUP WG1836627
WILMINK GROUP WG2335691
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 227.830 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.85 мм |
| Товщина після затягування | 0.85 мм |
| Діаметр | 92.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Porter, H-1 / Starex, H 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 001 ₴


