Сальник распредвала Renault Master 2.5dCi (28x42x7) 870.320 (ELRING)
212 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL870320
Сальник распредвала Renault Master 2.5dCi (28x42x7) 870.320 (ELRING)В наявності
212 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник распредвала Renault Master 2.5dCi (28x42x7)
Оригинальные номера
SKT 040738V
VICTOR REINZ 813365310
ELRING 546.968
AUDI 02M 311 113 A
LYNXauto SO0198
VICTOR REINZ 81-33653-10
ELRING 504491
SKT 040738-V
CORTECO 16012080B
WILMINK GROUP WG2008380
ELRING 504.491
VAG 02M311113A
LYNXauto SO-0198
VIKA 33111691101
ELRING 546968
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
SKT 040738V
VICTOR REINZ 813365310
ELRING 546.968
AUDI 02M 311 113 A
LYNXauto SO0198
VICTOR REINZ 81-33653-10
ELRING 504491
SKT 040738-V
CORTECO 16012080B
WILMINK GROUP WG2008380
ELRING 504.491
VAG 02M311113A
LYNXauto SO-0198
VIKA 33111691101
ELRING 546968
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 870.320 |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault, Seat, Богдан |
| Сумісність з моделлю | 2111, 2312, Lancer, Granta, Safrane, Priora, 112, Ronda, 25, 2310, 110, 21, 111, Largus, Ibiza, 2110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴

