
Прокладка головки циліндра 725190 (ELRING)
1 275 ₴
- В наявності
- Код: EL725190
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1003920
WILMINK GROUP WG1194495
WILMINK GROUP WG1003453
WILMINK GROUP WG1155087
VICTOR REINZ 613638500
FAI AutoParts HG1609
BGA CH0528
WILMINK GROUP WG1228503
WILMINK GROUP WG1245036
WILMINK GROUP WG1449383
AJUSA 10167900
AUDI 06E103148M
AUDI 06E 103 148 M
CORTECO 415479P
GLASER H80730-00
VICTOR REINZ 61-36385-00
ELWIS ROYAL 56073
WILMINK GROUP WG1380104
GLASER H8073000
ELWIS ROYAL 0056073
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1003920
WILMINK GROUP WG1194495
WILMINK GROUP WG1003453
WILMINK GROUP WG1155087
VICTOR REINZ 613638500
FAI AutoParts HG1609
BGA CH0528
WILMINK GROUP WG1228503
WILMINK GROUP WG1245036
WILMINK GROUP WG1449383
AJUSA 10167900
AUDI 06E103148M
AUDI 06E 103 148 M
CORTECO 415479P
GLASER H80730-00
VICTOR REINZ 61-36385-00
ELWIS ROYAL 56073
WILMINK GROUP WG1380104
GLASER H8073000
ELWIS ROYAL 0056073
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 725.190 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 0.85 мм |
| Товщина після затягування | 0.85 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴


