Прокладка ГБЦ MB A-class (W177)/B-class (W247) 1.3 (M282) 18-/Renault Scenic IV 1.3TCe 18- (0.75mm) 464.450
1 477 ₴
- В наявності
- Код: EL464450
Прокладка ГБЦ MB A-class (W177)/B-class (W247) 1.3 (M282) 18-/Renault Scenic IV 1.3TCe 18- (0.75mm) 464.450В наявності
1 477 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ MB A-class (W177)/B-class (W247) 1.3 (M282) 18-/Renault Scenic IV 1.3TCe 18- (0.75mm)
Оригінальні номери
MERCEDES A2820160400
NISSAN 11044-00Q2D
WILMINK GROUP WG2175067
VICTOR REINZ 61-11086-00
DACIA 110446634R
DACIA 11 04 466 34R
MERCEDES A 282 016 04 00
VICTOR REINZ 611108600
WILMINK GROUP WG2175694
NISSAN 1104400Q2D
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
MERCEDES A2820160400
NISSAN 11044-00Q2D
WILMINK GROUP WG2175067
VICTOR REINZ 61-11086-00
DACIA 110446634R
DACIA 11 04 466 34R
MERCEDES A 282 016 04 00
VICTOR REINZ 611108600
WILMINK GROUP WG2175694
NISSAN 1104400Q2D
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 464.450 |
| Товщина | 0.75 мм |
| Товщина після затягування | 0.75 мм |
| Діаметр | 72.9 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, B-Class, A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 477 ₴

