
Сальник клапана 523917 (ELRING)
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL523917
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник клапана
Оригинальные номера
Mazda HE19-10-155
WILMINK GROUP WG1193360
VICTOR REINZ 12-52722-02
WILMINK GROUP WG1182958
AJUSA 12005400
KIA MRF0110155A
ELWIS ROYAL 1637511
ELRING 523.917
KIA M RF01 10 155A
VICTOR REINZ 125272202
VICTOR REINZ 12-52722-01
CORTECO 19019102
PAYEN KJ710
FORD 3250231
FORD D97Z6571B
Mazda HE1910155
WILMINK GROUP WG2293090
VICTOR REINZ 125272201
FORD 3 250 231
ELRING 523917
Mazda RF0110155
CORTECO 49472837
WXQP 312957
WILMINK GROUP WG1779609
Mazda HE 19-10-155
Mazda RF01-10-155
FORD D97Z 6571B
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
Mazda HE19-10-155
WILMINK GROUP WG1193360
VICTOR REINZ 12-52722-02
WILMINK GROUP WG1182958
AJUSA 12005400
KIA MRF0110155A
ELWIS ROYAL 1637511
ELRING 523.917
KIA M RF01 10 155A
VICTOR REINZ 125272202
VICTOR REINZ 12-52722-01
CORTECO 19019102
PAYEN KJ710
FORD 3250231
FORD D97Z6571B
Mazda HE1910155
WILMINK GROUP WG2293090
VICTOR REINZ 125272201
FORD 3 250 231
ELRING 523917
Mazda RF0110155
CORTECO 49472837
WXQP 312957
WILMINK GROUP WG1779609
Mazda HE 19-10-155
Mazda RF01-10-155
FORD D97Z 6571B
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 523.917 |
| Внутрішній діаметр | 13.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 15.2 мм |
| Висота | 12.9 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Ford, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | e, 626, Rocsta, Retona, Econovan, 616, 818, 323, Vitara, Grand Vitara, Besta, Sportage, 929 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴



