Сальник штока кулисы КПП VW Caddy 03- (15x24x6.5) 886.780 (ELRING)
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL886780
Сальник штока кулисы КПП VW Caddy 03- (15x24x6.5) 886.780 (ELRING)В наявності
179 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник штока кулисы КПП VW Caddy 03- (15x24x6.5)
Оригинальные номера
AUDI 02A 301 227 M
AUDI 02A301227C
CORTECO 01030118B
AUDI 02A301227L
WILMINK GROUP WG1920658
WILMINK GROUP WG1220541
AUDI 02A 301 227 L
AUDI 02A301227M
AUDI 02A 301 227 C
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
AUDI 02A 301 227 M
AUDI 02A301227C
CORTECO 01030118B
AUDI 02A301227L
WILMINK GROUP WG1920658
WILMINK GROUP WG1220541
AUDI 02A 301 227 L
AUDI 02A301227M
AUDI 02A 301 227 C
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 886.780 |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Висота | 6.5 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Tiguan, Lupo, Toledo, A1, Touran, A3, UP!, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, New Beetle, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴

