Сальник ступицы (задней) Audi A4/A6 94-01 (40x52x8) 871.170 (ELRING)
136 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL871170
Сальник ступицы (задней) Audi A4/A6 94-01 (40x52x8) 871.170 (ELRING)В наявності
136 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник ступицы (задней) Audi A4/A6 94-01 (40x52x8)
Оригинальные номера
SKT 45565
WILMINK GROUP WG1967958
CORTECO 12018360B
WILMINK GROUP WG1223718
AUDI 8A0501641A
AKRON-MALÒ 640PAC
WILMINK GROUP WG1701596
AUDI 8A0 501 641 A
SKT 045565
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
SKT 45565
WILMINK GROUP WG1967958
CORTECO 12018360B
WILMINK GROUP WG1223718
AUDI 8A0501641A
AKRON-MALÒ 640PAC
WILMINK GROUP WG1701596
AUDI 8A0 501 641 A
SKT 045565
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 871.170 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴

