
Сальник коленвала (передний) Opel Insignia/Zafira 2.0 CDTI 14- (30x41.3x6.8) 592.370 (ELRING)
480 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL592370
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Opel Insignia/Zafira 2.0 CDTI 14- (30x41.3x6.8)
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1791484
WILMINK GROUP WG1705942
VICTOR REINZ 811046200
OPEL 55 578 221
WILMINK GROUP WG2171851
GLASER P9329001
GLASER P93290-01
VICTOR REINZ 81-10462-00
WILMINK GROUP WG1920527
OPEL 55578221
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1791484
WILMINK GROUP WG1705942
VICTOR REINZ 811046200
OPEL 55 578 221
WILMINK GROUP WG2171851
GLASER P9329001
GLASER P93290-01
VICTOR REINZ 81-10462-00
WILMINK GROUP WG1920527
OPEL 55578221
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 592.370 |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 41.3 мм |
| Висота | 6.8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Cascada, Zafira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴




