
Прокладка ГБЦ VW Crafter/T6 2.0 TDI 15- (2 мітки) (1.63mm) 298.101 (ELRING)
2 361 ₴
- В наявності
- Код: EL298101
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW Crafter/T6 2.0 TDI 15- (2 мітки) (1.63mm)
Оригінальні номери
VIKA 11031830301
MAN 65.03901-0001
VICTOR REINZ 61-10219-10
CORECO 49409510
WILMINK GROUP WG1779241
AUDI 04L103383AN
GLASER H84913-10
VICTOR REINZ 611021910
GLASER H8491310
BGA CH9606B
FAI AutoParts HG2317A
WILMINK GROUP WG1791280
MAN 65039010001
WILMINK GROUP WG1923393
WILMINK GROUP WG1754264
AUDI 04L 103 383 AN
WILMINK GROUP WG2080236
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VIKA 11031830301
MAN 65.03901-0001
VICTOR REINZ 61-10219-10
CORECO 49409510
WILMINK GROUP WG1779241
AUDI 04L103383AN
GLASER H84913-10
VICTOR REINZ 611021910
GLASER H8491310
BGA CH9606B
FAI AutoParts HG2317A
WILMINK GROUP WG1791280
MAN 65039010001
WILMINK GROUP WG1923393
WILMINK GROUP WG1754264
AUDI 04L 103 383 AN
WILMINK GROUP WG2080236
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 298.101 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.63 мм |
| Товщина після затягування | 1.63 мм |
| Проекція поршня від | 1.01 мм |
| Проекція поршня до | 1.1 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 361 ₴


