Сальник коленвала (передний) Subaru Forester/Impreza/Legacy 1.6-2.5 -14 (33x49x8) 707.360 (ELRING)
202 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL707360
Сальник коленвала (передний) Subaru Forester/Impreza/Legacy 1.6-2.5 -14 (33x49x8) 707.360 (ELRING)В наявності
202 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Subaru Forester/Impreza/Legacy 1.6-2.5 -14 (33x49x8)
Оригинальные номера
SUBARU 806733020
WILMINK GROUP WG1904010
WILMINK GROUP WG1225882
GLASER P7757001
WILMINK GROUP WG1009202
PAYEN NA5226
GLASER P77570-01
WILMINK GROUP WG1004957
CORTECO 19036249B
FAI AutoParts OS1279A
WILMINK GROUP WG1250602
WILMINK GROUP WG1183234
BGA OS2342
AKRON-MALÒ 600PRDS
SUBARU 806733030
WILMINK GROUP WG1766228
VICTOR REINZ 81-53918-00
SUBARU 806733010
VICTOR REINZ 815391800
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
SUBARU 806733020
WILMINK GROUP WG1904010
WILMINK GROUP WG1225882
GLASER P7757001
WILMINK GROUP WG1009202
PAYEN NA5226
GLASER P77570-01
WILMINK GROUP WG1004957
CORTECO 19036249B
FAI AutoParts OS1279A
WILMINK GROUP WG1250602
WILMINK GROUP WG1183234
BGA OS2342
AKRON-MALÒ 600PRDS
SUBARU 806733030
WILMINK GROUP WG1766228
VICTOR REINZ 81-53918-00
SUBARU 806733010
VICTOR REINZ 815391800
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 707.360 |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 49 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy Outback, WRX, Legacy, Outback, SVX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴

