
Сальник клапана (впуск/выпуск) Citroen C4/Peugeot 307 1.4 16V 03- 505.470 (ELRING)
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL505470
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск/выпуск) Citroen C4/Peugeot 307 1.4 16V 03-
Оригинальные номера
CITROËN 095952
ELRING 505.470
AJUSA 12025400
WILMINK GROUP WG1103746
GLASER P7684100
SKT 4S-046-V
VICTOR REINZ 70-38538-00
GUARNITAUTO 143686-8500
WILMINK GROUP WG1193264
VICTOR REINZ 703853800
WILMINK GROUP WG1084259
CITROËN 0959.52
GUARNITAUTO 1436868500
GLASER P76841-00
CITROËN 0956.52
CITROËN 095652
WILMINK GROUP WG2134491
WILMINK GROUP WG1004714
CORTECO 49472886
ELRING 505470
VICTOR REINZ 12-38538-01
WILMINK GROUP WG2293134
CORTECO 12019283
SKT 4S046V
VICTOR REINZ 123853801
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
CITROËN 095952
ELRING 505.470
AJUSA 12025400
WILMINK GROUP WG1103746
GLASER P7684100
SKT 4S-046-V
VICTOR REINZ 70-38538-00
GUARNITAUTO 143686-8500
WILMINK GROUP WG1193264
VICTOR REINZ 703853800
WILMINK GROUP WG1084259
CITROËN 0959.52
GUARNITAUTO 1436868500
GLASER P76841-00
CITROËN 0956.52
CITROËN 095652
WILMINK GROUP WG2134491
WILMINK GROUP WG1004714
CORTECO 49472886
ELRING 505470
VICTOR REINZ 12-38538-01
WILMINK GROUP WG2293134
CORTECO 12019283
SKT 4S046V
VICTOR REINZ 123853801
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 505.470 |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 21.5 мм |
| Висота | 15.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, 307, 1007, 206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴


