Прокладка головки циліндра 716110 (ELRING)
2 062 ₴
- В наявності
- Код: EL716110
Прокладка головки циліндра 716110 (ELRING)В наявності
2 062 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG888
VICTOR REINZ 61-36645-10
VICTOR REINZ 613664510
VICTOR REINZ 613441010
WILMINK GROUP WG1103533
ELWIS ROYAL 0046804
ELRING 716110
WILMINK GROUP WG1003422
GLASER H40379-10
WILMINK GROUP WG1177482
PAYEN AC5062
WILMINK GROUP WG1757559
GLASER H4037910
WILMINK GROUP WG1087568
BGA CH4515I
VICTOR REINZ 61-34410-10
ELRING 716.110
ELWIS ROYAL 46804
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG888
VICTOR REINZ 61-36645-10
VICTOR REINZ 613664510
VICTOR REINZ 613441010
WILMINK GROUP WG1103533
ELWIS ROYAL 0046804
ELRING 716110
WILMINK GROUP WG1003422
GLASER H40379-10
WILMINK GROUP WG1177482
PAYEN AC5062
WILMINK GROUP WG1757559
GLASER H4037910
WILMINK GROUP WG1087568
BGA CH4515I
VICTOR REINZ 61-34410-10
ELRING 716.110
ELWIS ROYAL 46804
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 716.110 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.65 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
| Діаметр | 81 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Renault, Volvo, Opel, Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Space Star, Kangoo, Espace, Laguna, Primastar, Primera, Carisma, Trafic, Master, Grand Vitara, Clio, Megane, V40, S40, Movano, Scenic, Vivaro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 062 ₴

