Прокладка головки циліндра 005510 (ELRING)
4 870 ₴
- В наявності
- Код: EL005510
Прокладка головки циліндра 005510 (ELRING)В наявності
4 870 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-36120-00
FAI AutoParts HG1735
WILMINK GROUP WG1756757
BMW 11 12 7 555 757
WILMINK GROUP WG1177843
PAYEN AH6210
BMW 11127549797
WILMINK GROUP WG1090929
LYNXauto SH0004
BMW 11 12 7 553 209
BGA CH8540
BMW 11127553209
ELWIS ROYAL 0015471
CORTECO 415434P
WILMINK GROUP WG1758363
BMW 11 12 7 549 797
ELWIS ROYAL 15471
VICTOR REINZ 613612000
WILMINK GROUP WG1103483
WILMINK GROUP WG1189786
WILMINK GROUP WG1003938
BMW 11127555757
AJUSA 10189500
LYNXauto SH-0004
JP GROUP 1419300500
WILMINK GROUP WG1449663
WILMINK GROUP WG1145259
WILMINK GROUP WG1228461
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-36120-00
FAI AutoParts HG1735
WILMINK GROUP WG1756757
BMW 11 12 7 555 757
WILMINK GROUP WG1177843
PAYEN AH6210
BMW 11127549797
WILMINK GROUP WG1090929
LYNXauto SH0004
BMW 11 12 7 553 209
BGA CH8540
BMW 11127553209
ELWIS ROYAL 0015471
CORTECO 415434P
WILMINK GROUP WG1758363
BMW 11 12 7 549 797
ELWIS ROYAL 15471
VICTOR REINZ 613612000
WILMINK GROUP WG1103483
WILMINK GROUP WG1189786
WILMINK GROUP WG1003938
BMW 11127555757
AJUSA 10189500
LYNXauto SH-0004
JP GROUP 1419300500
WILMINK GROUP WG1449663
WILMINK GROUP WG1145259
WILMINK GROUP WG1228461
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 005.510 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.16 мм |
| Товщина після затягування | 1.16 мм |
| Діаметр | 85.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, Z4, 3, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 870 ₴

