
Прокладка головки циліндра 364525 (ELRING)
3 107 ₴
- В наявності
- Код: EL364525
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG2047115
BMW 11127620697
ELRING 364.524
VICTOR REINZ 611020800
WILMINK GROUP WG1192222
ELRING 364524
WILMINK GROUP WG1160219
VICTOR REINZ 61-10208-00
GAZO GZ-A1627
GLASER H40754-00
WILMINK GROUP WG1930041
BMW 11128676519
VICTOR REINZ 611001900
WILMINK GROUP WG1892536
GAZO GZA1627
WILMINK GROUP WG1791265
JP GROUP 1419300300
WILMINK GROUP WG2149251
WILMINK GROUP WG1779247
GLASER H8491600
CORECO 83403033
GLASER H4075400
BMW 11 12 8 676 519
BGA CH0901A
AJUSA 10207800
FAI AutoParts HG1740
WILMINK GROUP WG1244038
GLASER H84916-00
WILMINK GROUP WG1481924
MOTIVE HGB9083
WILMINK GROUP WG1991573
GUARNITAUTO 102266-5250
WILMINK GROUP WG1704696
BMW 11 12 7 620 697
VICTOR REINZ 61-10019-00
GUARNITAUTO 1022665250
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG2047115
BMW 11127620697
ELRING 364.524
VICTOR REINZ 611020800
WILMINK GROUP WG1192222
ELRING 364524
WILMINK GROUP WG1160219
VICTOR REINZ 61-10208-00
GAZO GZ-A1627
GLASER H40754-00
WILMINK GROUP WG1930041
BMW 11128676519
VICTOR REINZ 611001900
WILMINK GROUP WG1892536
GAZO GZA1627
WILMINK GROUP WG1791265
JP GROUP 1419300300
WILMINK GROUP WG2149251
WILMINK GROUP WG1779247
GLASER H8491600
CORECO 83403033
GLASER H4075400
BMW 11 12 8 676 519
BGA CH0901A
AJUSA 10207800
FAI AutoParts HG1740
WILMINK GROUP WG1244038
GLASER H84916-00
WILMINK GROUP WG1481924
MOTIVE HGB9083
WILMINK GROUP WG1991573
GUARNITAUTO 102266-5250
WILMINK GROUP WG1704696
BMW 11 12 7 620 697
VICTOR REINZ 61-10019-00
GUARNITAUTO 1022665250
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 364.525 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.7 мм |
| Товщина після затягування | 0.7 мм |
| Діаметр | 85.1 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, Z4, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 107 ₴


