Сальник коленвала (передній) Renault Kangoo 1.2 TCe 13- (40x52x7) H5F 697.530 (ELRING)
266 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL697530
Сальник коленвала (передній) Renault Kangoo 1.2 TCe 13- (40x52x7) H5F 697.530 (ELRING)В наявності
266 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передній) Renault Kangoo 1.2 TCe 13- (40x52x7) H5F
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1755159
MERCEDES A2819970146
WILMINK GROUP WG2150761
WILMINK GROUP WG1957604
MERCEDES A 282 017 00 00
PAYEN NA5501
FEBI 107663
WILMINK GROUP WG2221181
WILMINK GROUP WG1915841
VICTOR REINZ 81-10478-00
VICTOR REINZ 811047800
DACIA 13 51 041 72R
DACIA 135106067R
WILMINK GROUP WG2360941
MERCEDES A 281 997 01 46
MERCEDES A2820170000
DACIA 13 51 060 67R
WILMINK GROUP WG1779281
DACIA 135104172R
CORTECO 20037129B
Blue Print ADM56120
WILMINK GROUP WG2227809
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1755159
MERCEDES A2819970146
WILMINK GROUP WG2150761
WILMINK GROUP WG1957604
MERCEDES A 282 017 00 00
PAYEN NA5501
FEBI 107663
WILMINK GROUP WG2221181
WILMINK GROUP WG1915841
VICTOR REINZ 81-10478-00
VICTOR REINZ 811047800
DACIA 13 51 041 72R
DACIA 135106067R
WILMINK GROUP WG2360941
MERCEDES A 281 997 01 46
MERCEDES A2820170000
DACIA 13 51 060 67R
WILMINK GROUP WG1779281
DACIA 135104172R
CORTECO 20037129B
Blue Print ADM56120
WILMINK GROUP WG2227809
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 697.530 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Dacia, Renault, Smart |
| Сумісність з моделлю | Duster, Kangoo, Logan, Forfour, Fortwo, A-Class, Clio, Megane, Sandero, Scenic, B-Class, Dokker |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴

