
Сальник колінвалу 381050 (ELRING)
393 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL381050
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник колінвалу
Оригинальные номера
BGA OS9381
WILMINK GROUP WG1163566
Mazda RF2A-10-602
WILMINK GROUP WG1700846
PAYEN NA5492
GLASER P7754901
Mazda RF2A10602
VICTOR REINZ 81-53537-00
WILMINK GROUP WG1103980
WILMINK GROUP WG1192395
GLASER P77549-01
WILMINK GROUP WG2202522
WILMINK GROUP WG1766616
FAI AutoParts OS1599
WILMINK GROUP WG1004937
AJUSA 15078800
VICTOR REINZ 815353700
CORTECO 19037171B
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
BGA OS9381
WILMINK GROUP WG1163566
Mazda RF2A-10-602
WILMINK GROUP WG1700846
PAYEN NA5492
GLASER P7754901
Mazda RF2A10602
VICTOR REINZ 81-53537-00
WILMINK GROUP WG1103980
WILMINK GROUP WG1192395
GLASER P77549-01
WILMINK GROUP WG2202522
WILMINK GROUP WG1766616
FAI AutoParts OS1599
WILMINK GROUP WG1004937
AJUSA 15078800
VICTOR REINZ 815353700
CORTECO 19037171B
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 381.050 |
| Внутрішній діаметр | 51.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 3, 6, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴




