
Прокладка ГБЦ BMW 3 (E90)/5 (E60)/7 (E65/E66/E67)/X5 (E70)/X6 (E71) 06- (3 мітки) (1.67 mm) M57 D30 058.193
3 068 ₴
- В наявності
- Код: EL058193
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ BMW 3 (E90)/5 (E60)/7 (E65/E66/E67)/X5 (E70)/X6 (E71) 06- (3 мітки) (1.67 mm) M57 D30
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 613764520
BMW 11 12 7 801 700
PAYEN AH5940
GLASER H21451-20
WILMINK GROUP WG1758611
WILMINK GROUP WG1449484
AJUSA 10176620
WILMINK GROUP WG1087410
WILMINK GROUP WG1103615
GLASER H2145120
WILMINK GROUP WG1736991
BGA CH9567B
VICTOR REINZ 61-37645-20
BMW 11127801700
WILMINK GROUP WG1003150
WILMINK GROUP WG1177952
FAI AutoParts HG1721B
CORTECO 415452P
WILMINK GROUP WG1228479
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 613764520
BMW 11 12 7 801 700
PAYEN AH5940
GLASER H21451-20
WILMINK GROUP WG1758611
WILMINK GROUP WG1449484
AJUSA 10176620
WILMINK GROUP WG1087410
WILMINK GROUP WG1103615
GLASER H2145120
WILMINK GROUP WG1736991
BGA CH9567B
VICTOR REINZ 61-37645-20
BMW 11127801700
WILMINK GROUP WG1003150
WILMINK GROUP WG1177952
FAI AutoParts HG1721B
CORTECO 415452P
WILMINK GROUP WG1228479
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 058.193 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.67 мм |
| Товщина після затягування | 1.67 мм |
| Проекція поршня від | 1.03 мм |
| Проекція поршня до | 1.18 мм |
| Діаметр | 84.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 068 ₴


