Сальник коленвала (задний) Opel Insignia A 2.0 08- (90x104x11) 441.170 (ELRING)
636 ₴
- В наявності
- Код: EL441170
Сальник коленвала (задний) Opel Insignia A 2.0 08- (90x104x11) 441.170 (ELRING)В наявності
636 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) Opel Insignia A 2.0 08- (90x104x11)
Оригинальные номера
OPEL 4807837
FAI AutoParts OS1614
WILMINK GROUP WG1004785
VICTOR REINZ 812729410
WILMINK GROUP WG1892705
ELRING 694.770
GLASER P77343-01
VICTOR REINZ 81-27294-10
FEBI 05101
GLASER P7734301
WILMINK GROUP WG1250345
ELRING 694770
BUICK 12591866
CORTECO 20033412B
FEBI 5101
WILMINK GROUP WG1751990
VICTOR REINZ 81-38229-00
OPEL 48 07 837
VICTOR REINZ 813822900
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
OPEL 4807837
FAI AutoParts OS1614
WILMINK GROUP WG1004785
VICTOR REINZ 812729410
WILMINK GROUP WG1892705
ELRING 694.770
GLASER P77343-01
VICTOR REINZ 81-27294-10
FEBI 05101
GLASER P7734301
WILMINK GROUP WG1250345
ELRING 694770
BUICK 12591866
CORTECO 20033412B
FEBI 5101
WILMINK GROUP WG1751990
VICTOR REINZ 81-38229-00
OPEL 48 07 837
VICTOR REINZ 813822900
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 441.170 |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Висота | 11 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Cadillac, Saturn, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Astra, GT, Malibu, 9-3X, Captiva, CTS, 9-3, 9-5, ATS, Epica, HHR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴

