Прокладка головки циліндра 658190 (ELRING)
3 413 ₴
- В наявності
- Код: EL658190
Прокладка головки циліндра 658190 (ELRING)В наявності
3 413 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1103610
BMW 11 12 8 506 128
FAI AutoParts HG1622
MOTIVE HGB5030L
GAZO GZA2600
WILMINK GROUP WG1758370
GAZO GZ-A2600
WILMINK GROUP WG1002498
BGA CH8546
VICTOR REINZ 61-37635-00
BMW 11127806246
PAYEN AG5010
VICTOR REINZ 613763500
WILMINK GROUP WG1177681
GLASER H01450-00
GLASER H0145000
BMW 11128506128
WILMINK GROUP WG1228442
BMW 11 12 7 806 246
WILMINK GROUP WG1087536
CORTECO 415413P
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1103610
BMW 11 12 8 506 128
FAI AutoParts HG1622
MOTIVE HGB5030L
GAZO GZA2600
WILMINK GROUP WG1758370
GAZO GZ-A2600
WILMINK GROUP WG1002498
BGA CH8546
VICTOR REINZ 61-37635-00
BMW 11127806246
PAYEN AG5010
VICTOR REINZ 613763500
WILMINK GROUP WG1177681
GLASER H01450-00
GLASER H0145000
BMW 11128506128
WILMINK GROUP WG1228442
BMW 11 12 7 806 246
WILMINK GROUP WG1087536
CORTECO 415413P
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 658.190 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.45 мм |
| Товщина після затягування | 1.45 мм |
| Проекція поршня до | 0.92 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, 3, D3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 413 ₴

