
Прокладка головки циліндра 442822 (ELRING)
1 361 ₴
- В наявності
- Код: EL442822
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1178040
ELRING 442822
GLASER H4064920
CITROËN 0209GP
VICTOR REINZ 61-42135-30
ELRING 442832
WILMINK GROUP WG1192735
WILMINK GROUP WG1704558
GUARNITAUTO 103692-3853
GLASER H40649-20
BGA CH7537B
ELRING 442812
CORECO 49409495
FAI AutoParts HG1644B
PAYEN AH7310
VICTOR REINZ 61-42135-20
ELRING 442.822
CORTECO 49409494
GUARNITAUTO 1036923853
ELRING 442.832
FIAT 9682013380
FORD 1 683 689
VICTOR REINZ 614213530
WILMINK GROUP WG2133864
CITROËN 0209.GP
WILMINK GROUP WG1923378
VICTOR REINZ 614213510
CORTECO 49409492
VICTOR REINZ 61-42135-10
WILMINK GROUP WG1103651
ELRING 442.812
VICTOR REINZ 614213520
HERTH+BUSS J1252172
FORD 1683689
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1178040
ELRING 442822
GLASER H4064920
CITROËN 0209GP
VICTOR REINZ 61-42135-30
ELRING 442832
WILMINK GROUP WG1192735
WILMINK GROUP WG1704558
GUARNITAUTO 103692-3853
GLASER H40649-20
BGA CH7537B
ELRING 442812
CORECO 49409495
FAI AutoParts HG1644B
PAYEN AH7310
VICTOR REINZ 61-42135-20
ELRING 442.822
CORTECO 49409494
GUARNITAUTO 1036923853
ELRING 442.832
FIAT 9682013380
FORD 1 683 689
VICTOR REINZ 614213530
WILMINK GROUP WG2133864
CITROËN 0209.GP
WILMINK GROUP WG1923378
VICTOR REINZ 614213510
CORTECO 49409492
VICTOR REINZ 61-42135-10
WILMINK GROUP WG1103651
ELRING 442.812
VICTOR REINZ 614213520
HERTH+BUSS J1252172
FORD 1683689
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 442.822 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.35 мм |
| Товщина після затягування | 1.35 мм |
| Проекція поршня від | 0.651 мм |
| Проекція поршня до | 0.7 мм |
| Діаметр | 85.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | DS5, 308, Jumpy, C-Max, RCZ, C4, C5, Kuga, Expert, 407, Focus, 508, S-Max, Mondeo, Scudo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴


