
Сальник коленвала (задний) Honda Accord/Civic -03 (80x100x10) 468.670 (ELRING)
455 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL468670
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) Honda Accord/Civic -03 (80x100x10)
Оригинальные номера
HONDA 91214-PFA-001
PAYEN NJ312
ZEKKERT DI3562
WILMINK GROUP WG1177410
WILMINK GROUP WG1250524
WILMINK GROUP WG2175068
WILMINK GROUP WG1766216
HONDA 91214-PLE-003
VICTOR REINZ 81-53323-00
HONDA 91214PFA001
WILMINK GROUP WG1224693
FAI AutoParts OS312
ZEKKERT DI-3562
HONDA 91214PLE003
VICTOR REINZ 815332300
WILMINK GROUP WG1163408
HONDA 91214-PH1-004
HONDA 91214PH1004
WILMINK GROUP WG1005022
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
HONDA 91214-PFA-001
PAYEN NJ312
ZEKKERT DI3562
WILMINK GROUP WG1177410
WILMINK GROUP WG1250524
WILMINK GROUP WG2175068
WILMINK GROUP WG1766216
HONDA 91214-PLE-003
VICTOR REINZ 81-53323-00
HONDA 91214PFA001
WILMINK GROUP WG1224693
FAI AutoParts OS312
ZEKKERT DI-3562
HONDA 91214PLE003
VICTOR REINZ 815332300
WILMINK GROUP WG1163408
HONDA 91214-PH1-004
HONDA 91214PH1004
WILMINK GROUP WG1005022
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 468.670 |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda, Rover |
| Сумісність з моделлю | Odyssey, CAPA, Prelude, CR-V, Integra, Logo, FR-V, Accord, Civic, 400, HR-V, Shuttle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


