Сальник вала первинного КПП VW T5 (30x46x8) 454.220 (ELRING)
294 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL454220
Сальник вала первинного КПП VW T5 (30x46x8) 454.220 (ELRING)В наявності
294 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вала первинного КПП VW T5 (30x46x8)
Оригінальні номери
AUDI 0A5 311 113 A
WILMINK GROUP WG1380342
VAG 0A5311113A
CORECO 01037195B
WILMINK GROUP WG1755099
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
AUDI 0A5 311 113 A
WILMINK GROUP WG1380342
VAG 0A5311113A
CORECO 01037195B
WILMINK GROUP WG1755099
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 454.220 |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Tiguan, Q3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴

